شرکت سامان محیط وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

  سیستم مدیریت یکپارچه

   شرکت سامان محیط ( سهامی خاص ) بعنوان یکی از شرکتهای تابعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، در زمینه های بازرگانی و نیز اجرای پروژه های عمرانی فعالیت می نماید.

   این شرکت با هدف دستیابی به نتایج ارزنده و مورد انتظار در ماموریتهای محوله به ویژه در اجرای طرحهای معظم و بنیادین عمرانی ، بهره گیری از استانداردهای شاخص و تراز اول مطرح در سطح بین المللی را سرلوحه کار و تلاش خود قرار داده و در همین راستا ، مجموعه ای از نیروهای متخصص و کارشناسان مجرب را در محیطی پویا گردهم آورده است تا زمینه ساز تحقق خط مشی و سیاستهای کلان و کلی شرکت به شرح مندرج در بندهای زیر گردند :

    

   ١. تلاش در جهت شناسایی و برقراری ارتباط با تامین کنندگان داخلی و خارجی معتبر با هدف تامین بموقع منابع و مصالح مورد نیاز ارگانهای تابعه بنیاد مسکن با کیفیت مطلوب و قیمت رقابتی.

   ٢. شناخت دقیق نیازمندیهای کارفرمایان و تلاش در جهت برآورده ساختن انتظارات آنها از طریق بهینه سازی روند انجام فعالیتها و ارتقاء سطح کیفی طرحها.

   ٣. استفاده از منابع و تجهیزات کارگاهی مناسب و تلاش در جهت اجرای بموقع طرحها و پروژه های عمرانی ضمن رعایت سطح کیفیت مورد انتظار و نیز پایبندی به مقررات و الزامات ایمنی و زیست محیطی.

   ٤. اعتقاد به منابع انسانی بعنوان ارزشمند ترین منابع سازمان و تلاش در جهت حفظ سلامتی و ایمنی آنها از طریق ایجاد محیط کاری امن و آرام.

   ٥. مسوولیت پذیری در قبال محیط زیست و پرهیز از آلوده ساختن آن در حین انجام کارها.

   ٦. ترویج فرهنگ شایسته سالاری و سیستم مداری در شرکت.

   ٧. افزایش سطح دانش و توانمندیهای حرفه ای پرسنل از طریق برگزاری آموزشهای مناسب و کاربردی در حوزه های مختلف از جمله کیفیت ، ایمنی وزیست محیطی.

   ٨. گسترش فرهنگ مشارکت میان کارکنان و استفاده از مفهوم « مدیریت مشارکتی» بعنوان یک اصل بنیادین در شرکت.

   جهت تحقق اهداف فوق الذکر ، این شرکت سیستم مدیریت یکپارچه ای را که بر اساس نیازمندیهای سه استاندارد بین المللی ٨ISO٩٠٠١:٢٠٠٠ ، ISO١٤٠٠١: ٢٠٠٤ و OHSAS ١٨٠٠١:٢٠٠٧ طراحی و به اجرا درآمده ، بعنوان چارچوب اصلی فعالیتهای خود پذیرفته است .

   در همین راستا ، کلیه پرسنل شرکت سامان محیط خود را در قبال این سیستم مسوول دانسته و در جهت پویایی و بهبود اثر بخشی آن تلاش می نمایند. بدیهی است که اینجانب نیز از طریق نماینده خود، بطور مستمر بر حسن اجرای این سیستم نظارت خواهم نمود